Діти-переселенці мають змогу долучитися до освітнього процесу у Монастирищенській громаді!

Дата: 15.03.2022 10:30

З понеділка, 14 березня, у всіх школах Монастирищенської міської територіальної громади відновилося дистанційне навчання для учнів 1-11 класів. Натомість робота дитячих садочків ще не поновлюється.

Діти-переселенці також мають можливість долучитися до навчального процесу. Батьки школярів, які прибули й наразі проживають у Монастирищенській громаді можуть звертатися у заклади загальної середньої освіти для реєстрації учнів. У ході навчання основний акцент буде на завданнях, які мають бути виконані під час уроку.

За додатковою інформацією звертатися до керівників освітніх установ за місцем перебування.

Довідково: Для зручності організації дистанційного освітнього процесу для великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад bit.ly/3I05Qup.

Інтерактивний розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.