Дата: 16.03.2022 12:06

Шановні жителі Монастирищенської громади!

Не спалюйте суху траву та сміття, не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані навколишнім! Пам’ятайте, що внаслідок таких дій знищується не лише рослинність, а й ґрунтоутворюючі мікроорганізми, комахи, гнізда птахів, різні види тварин та їх молодняк. Окрім того, відповідно до законодавства України, за такі дії передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна.

Сьогодні українська земля страждає від вибухів, не завдавайте їй шкоди і ви своїми діями – не спустошуйте її!

Закликаємо вас не допускати подібних загорань і пильнувати ситуацію у своєму населеному пункті. Україна, як ніколи раніше, потребує вашої громадської свідомості та відповідальності!