Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Дата: 17.03.2022 14:30

Сьогодні, 17 березня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Монастирищенської міської територіальної громади.

На розгляд комісії надійшли 20 звернень від жителів громади, 8 звернень стосувалися допомоги на лікування, 10 – допомоги на поховання, одне звернення було щодо допомоги на покращення матеріально-побутових умов та одне звернення щодо виділення коштів на придбання дров.

Члени комісії розглянули та задовольнили звернення щодо виділення матеріальної допомоги на поховання наших земляків, які загинули боронячи країну від російського агресор. Також задовольнили звернення щодо допомоги із забезпечення дровами родини одного із загиблих учасників бойових дій.

Решту звернень було вирішено відкласти й розглянути пізніше, оскільки нині усі кошти спрямовуються на боротьбу з ворогом та забезпечення наших захисників.