Для пошиву військової амуніції терміново потрібні швачки з досвідом роботи

Дата: 18.03.2022 17:00

В Україні війна. Вже 23-ій день наша країна здригається від ворожих бомбардувань та обстрілів і усіма силами протистоїть російським окупантам. Війна – це велике горе, водночас війна – це тест на людяність, що проявляє кожного. І дуже тішить те, що цю перевірку жителі Монастирищенської громади проходять гідно!

Для захисту країни, в усіх населених пунктах громади активно працюють наші невтомні волонтери. Зварювальники виготовляють протитанкові «їжаки» та інший оборонний інвентар. Кухарі готують смачні обіди для військових і територіальної оборони. Також є багато краян, які надають фінансову допомогу, ліплять вареники, плетуть маскувальні сітки чи в інший спосіб допомагають наблизити Перемогу.

Нині для пошиву військової амуніції терміново потрібні швачки з досвідом роботи. Тож просимо всіх, хто має досвід і бажання звертатися за телефоном 0982791394.

Перемоги нам і хай Господь береже наше військо та державу від агресора. Слава Україні!