Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щодо сплати єдиного податку для ФОП під час воєнного стану!

Дата: 25.03.2022 13:14
Кількість переглядів: 175

17 березня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» № 2120–IX від 15 березня 2022 року, відповідно до якого вносяться суттєві зміни до правил оподаткування в Україні у зв’язку з воєнним станом.

Для ФОП 1 або 2 групи тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, встановлені спеціальні правила: 

  • такі платники мають право не сплачувати єдиний податок;
  • декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця не заповнюється за період, в якому єдиний податок не сплачувався.

ВАЖЛИВО!

Це не звільнення від сплати єдиного податку, а лише відтермінування платежу. Тому, якщо платник має можливість і бажання підтримати фінансову стабільність територіальної громади та держави у період воєнного стану, він так само може продовжувати сплачувати єдиний податок з 1 квітня та відображати таку сплату у декларації.

ПОВІДОМЛЯЄМО!

Що у березні 2022 року сплата єдиного податку здійснюється в повному обсязі!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора