Шановні мешканці будинків, квартир, підключених до каналізаційної мережі!

Дата: 28.03.2022 10:50

З метою запобігання засміченню внутрішньобудинкової каналізаційної мережі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, витоку нечистот по стояках у підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків, непрохідності каналізаційних випусків, КП «Монастирищенське ВУЖКГ» звертається з проханням дотримуватись елементарних правил користування каналізацією:

•  Не зливати в унітази та умивальники легкозаймисті та агресивні рідини, кислоти, масла;
  •  Не викидати в унітази харчові відходи, ганчірки, скло, дерев’яні, пластикові речі та матеріали, памперси, засоби особистої гігієни, будівельне сміття, інші предмети та засоби, котрі зменшують прохідність каналізаційних труб та сантехнічних приладів у ваших помешканнях;
  •  Не користуватись сантехнічними приладами у випадку засмічення каналізаційної мережі та самих приладів.

Поважайте працю слюсарів каналізаційних дільниць та не перетворюйте сантехнічні прилади ваших квартир в сміттєзбірники, а каналізаційні випуски та колодязі – у вигрібні ями та звалища відходів! Використовуйте каналізацію за призначенням!