Звертаємося до всіх, хто має можливість надати прихисток переселенцям!

Дата: 29.03.2022 17:11

Дорогі жителі Монастирищенської громади! Україна вже 34 дні під вогнем агресора. У багатьох регіонах тривають криваві атаки російського ворога. Але здаватися ніхто не буде!

Наша громада стала надійним тилом для 3,5 тисячі людей, які залишили свої домівки внаслідок вторгнення росії. Ми не чуємо вибухів та свисту ворожих куль, ми маємо дах над головою, їжу, елементарні умови для життя. Однак, ми маємо допомогти тим, хто прибув до нашої громади в пошуках підтримки та прихистку. Адже ми українці – добрі, щирі, гостинні та завжди підтримуємо одне одного, особливо в найважчі часи.

Тож якщо ви маєте вільну кімнату (квартиру або будинок) і бажаєте надати прихисток внутрішньо переміщеним особам – зверніться на «гарячу лінію» Монастирищенської міської ради та повідомте про готовність прийняти у себе переселенців.

Довідки за тел. 050-67-02-457