Просимо прибрати будівельні матеріали та сміття!

Дата: 07.04.2022 15:59

Шановні мешканці Монастирищенської громади!

Звертаємо вашу увагу на недопустимість складування будівельних матеріалів та відходів на прилеглих територіях до приватних домогосподарств та інших об’єктів вашої власності!!!

Просимо навести лад біля своїх дворів, прибрати будівельні матеріали (пісок, щебінь, мучку, цеглу, дошки та ін.), гілля, сміття та інші відходи. Постійно утримувати в чистоті та порядку власні і прилеглі території!

Пам’ятайте, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідну громаду для них і для себе, як справжні господарі.

Нагадуємо, за невиконання порядку здійснення благоустрою та утримання прилеглої до приватних будівель території власник або користувач земельної ділянки несе адміністративну відповідальність, передбачену Законом України «Про благоустрій населених пунктів», а також ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тож нехай чистота та охайність стануть доброю звичкою!