Монастирищина продовжує відправляти гуманітарні вантажі!

Дата: 08.04.2022 11:00

До міської ради щоденно надходять звернення про надання допомоги, відповідно до яких з громади відправляються гуманітарні вантажі, щоб забезпечити жителів постраждалих регіонів необхідним.

Продовольство, одяг, взуття, предмети гігієни та першої необхідності, а також медикаменти та медичні засоби щоденно відправляються у, відносно, невеликій кількості тим, хто потребує цієї допомоги.

Також, наша громада зорганізувала та відправила два великих вантажі, зокрема, 21 березня відправили 10 тонн (продукти харчування та засоби гігієни) до Харківської та Сумської областей, 07 квітня доправлено 20 тонн допомоги (борошно, олія, цукор, макарони, крупи, консерви тощо) до міста Харків.

Безперебійна відправка гуманітарних вантажів здійснюється завдяки згуртованості зусиль міської ради, фермерів та небайдужих краян!

Кожному дякуємо за допомогу, підтримку і за розуміння!

Віримо у ЗСУ! Все буде Україна!