Відбулася зустріч бджолярів громади

Дата: 12.04.2022 14:40

Сьогодні, 12 квітня, відбулося засідання членів ГО «Об’єднання пасічників Монастирищини», в якому взяли участь заступник міського голови Олег Недогода, спеціалісти відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ міської ради, представники сільгоспвиробників і спеціалісти держпродспоживслужби.

У ході зібрання було обговорено нагальні проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Тож присутні мали нагоду отримати відповіді на поставлені запитання, додаткові роз’яснення та рекомендації.

Також під час зустрічі бджолярі подякували міській владі за підтримку. Зокрема, висловили слова щирої вдячності міському голові Олександру Тищенку за його розуміння, допомогу та сприяння у виділені земельної ділянки для висадки саджанців медоносної липи.

Заступник міського голови Олег Недогода, звертаючись до присутніх в залі пасічників, відзначив, що міська влада, в силу своїх можливостей, завжди готова підтримати бджолярів.