Закликаємо приєднатися до щорічної акції «За чисте довкілля»

Дата: 14.04.2022 12:00

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.

День довкілля, який ми проводитимемо в цьому році в умовах війни з росією дозволяє нам ще раз проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища та замислитися над власним вкладом у це. А зробити кожен може багато, і достатньо для цього лише маленьких кроків.

Тож закликаємо всіх жителів міста Монастирище та населених пунктів громади, керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності, приватних підприємців, їх трудові колективи долучитися до щорічної акції «За чисте довкілля», яка триватиме до 31 травня 2022 року та зробити чистим простір навколо себе прибрати присадибні території, висадити дерева, навести лад на вулицях, у парках і скверах, озеленення територій, зібрати і вивезти сміття.

І поки наші воїни захищають Україну, ми тут в тилу давайте зробимо гарну справу та поприбираємо до свят! ПЕРЕМОЖЕМО!