Не забувай у нас одна Земля!

Дата: 21.04.2022 10:50

22 квітня - Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Цей день - нагадування людству про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

З нагоди відзначення Дня Землі в Монастирищенській бібліотеці для дітей влаштовано книжкову виставку - застереження: "Не забувай у нас одна Земля!" та проведено для відвідувачів книгозбірні інформаційне поле: "Бережи довкілля - сортуй сміття".

Всі ми хочемо дихати свіжим повітрям, пити чисту воду, жити в екологічно чистому середовищі. Саме від цього залежить здоров'я кожної людини і всієї планети.

Давайте ж будемо її берегти! Всюди на кожному кроці,кожної хвилини свого життя!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І НАШУ НЕНЬКУ-УКРАЇНУ!