Великдень для Героїв

Дата: 21.04.2022 14:43

Сьогодні у пункті прийому та видачі гуманітарного вантажу (приміщення ЦКД) у Монастирищенській громаді за участі міського голови Олександра Тищенка та його заступника Зоряни Заворотної відбулося освячення пасок та різноманітних смаколиків для наших захисників.

Напередодні величного свята небайдужі мешканці Монастирищенської громади – жителі сіл Бачкурине та Сарни, волонтерська група «Летичівські берегині», працівники міської ради та загалом люди з усіх населених пунктів громади згуртувалися ще міцніше й підготували великодні смаколики для наших захисників.

Чин освячення великодніх пасок, запеченого сиру, м’ясних виробів, крашанок, солодощів та різноманітної випічки для військових звершив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці у с. Халаїдове отець Микола Богуславський.

Духовна підтримка дуже важлива для наших захисників, які, як сьогодні, так і на свята, виконуватимуть свій обов’язок - захищатимуть нас та Україну.

Освячені пасочки та м’ясні вироби вже сьогодні вирушать до військових ЗСУ на передову!