ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

Дата: 22.04.2022 14:29

Наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень. Це величне свято перемоги над силами темряви і зла, символ духовного і фізичного відродження. Великдень, як і кожне свято, має свої традиції, які встановлювалися протягом багатьох століть. В Монастирищенській публічній бібліотеці презентується народознавча виставка-інсталяція «Христос Воскрес! Воскресне Україна!», на якій представлено видання, які розповідають про народні традиції та звичаї святкування Великодня в Україні; про історію виникнення писанки та секрети писанкарського мистецтва, як виготовити власноруч писанку-оберіг, крашанку, дряпанку, мальованку, бісерку; як прикрасити оселю до свята, що потрібно покласти у великодній кошик. Для українських господинь приготовано прес-реліз "Великодня кулінарія", на якому ви знайдете рецепти пасок, інших святкових великодніх страв.