Росія готує провокації у Великодню ніч: нагадуємо пам'ятки, як себе убезпечити

Дата: 22.04.2022 15:00

Православна Церква України закликала не проводити богослужінь вночі на Великдень і не скупчуватися у храмах. Замість цього можна приєднатися до служіння онлайн.

Про це повідомив Митрополит Православної церкви України Єпіфаній. Міністерство культури та інформаційної політики України та Державна служба України з етнополітики та свободи совісті також радили вірянам замість фізичного відвідування храму дивитися трансляції на телебаченні та онлайн.

Де дивитися трансляцію богослужінь - https://life.pravda.com.ua/society/2022/04/19/248307/

Річ у тім, що російські окупанти вже дали зрозуміти, що готують провокації у Великодню ніч.

Кілька російських ЗМІ поширили публікацію про "підготовку обстрілів". Буцімто, "з націоналістів сформовано понад 70 мобільних груп на автомобілях, які обстрілюватимуть з мінометів православні храми у Великодню ніч, щоб потім звинуватити у цьому військових росії".

У Раді нацбезпеки і оборони України попереджають, що рашисти знову використовують прийом "інформаційного алібі", наперед звинувачуючи Україну в тому, що мають зробити самі.

Враховуючи це, нагадуємо основні пам'ятки для населення, як себе убезпечити:

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ ЗАГРОЗІ  ТЕРОРИСТИЧНИХ АКТІВ

2. ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ У НАТОВПІ