Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

Дата: 25.04.2022 15:00
Кількість переглядів: 115

У цей непростий час важливо вчасно сплатити за комунальні послуги (вивіз сміття, водопостачання та водовідведення). Ми повинні спільно подбати про наш надійний тил. Усі ми зараз працюємо заради спільної мети – підтримати одне одного і здолати ворога.

Загальний борг перед КП «М ВУЖКГ» за надані комунальні послуги населенню становить близько 4-х млн грн і 0,5 млн грн за надані комунальні послуги іншим споживачам.

Тож споживачі мають чітко усвідомити, що якщо не будуть платити за житлово-комунальні послуги, то КП «М ВУЖКГ» не матиме коштів на функціонування та утримання працівників.

 Катастрофічний брак коштів призводить до затримок заробітних виплат працівникам, несплати податків і комунальних за спожиту електроенергію (ціна якої до закладеної в тариф збільшилася в три рази), придбання пального (яке надають лише за попередню сплату).

 КП «М ВУЖКГ» стає все складніше виконувати цілу низки заходів для цілодобового та безперебійного забезпечення споживачів послугами, що може призвести до збою та зупинки роботи підприємства.

Нагадуємо, що введення воєнного стану на території країни не звільняє споживачів від сплати за спожиті комунальні послуги.

 Надійна робота комунальних служб в умовах воєнного стану може бути забезпечена виключно у випадку оплати за спожиті послуги.

Адміністрація та робітники підприємства, щиро дякують споживачам, які незважаючи на військовий стан, сплачують рахунки за спожиті послуги та закликають кожного зробити свій внесок у забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, оплативши комунальні рахунки.

Адміністрація КП «М ВУЖКГ»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора