Шановні платники податків Монастирищини! Вчасно сплачені податки – це ваш вклад у Перемогу!

Дата: 25.04.2022 15:15

У період війни важливо не тільки тримати лінію фронту, а й забезпечувати функціонування держави в тилу. Саме тому, закликаємо всіх платників податків Монастирищенської громади, які продовжують працювати – сплачувати податкові внески. Адже податки є найважливішим джерелом доходів бюджету нашої громади, які першочергово спрямовуються на утримання бюджетних і комунальних установ, зокрема, загальноосвітніх і лікувальних закладів та підготовки їх до нового опалювального сезону. А також виплату заробітної плати, сплату за енергоносії, комунальні послуги та забезпечення інших важливих видатків під час воєнного стану.

Зазначимо, що хоча законодавець і вніс зміни в законодавство та надав право платникам податків скористатися пільгою щодо несплати єдиного податку з березня 2022 року, але в той же час він не звільнив їх від оподаткування, а лише відтермінував. Тож закликаємо усіх підприємців сумлінно виконати свої зобов’язання щодо сплати податків.

Дякуємо вам за розуміння та підтримку!

Разом ми – сила!

І тільки разом ми переможемо!

Слава Україні!