До УВАГИ осіб, які евакуювалися з областей де проходять активні бойові дії пов’язані з військовою агресією російської федерації проти України та проживають на території Монастирищенської громади

Дата: 27.04.2022 09:39

Особам, з числа внутрішньо переміщених осіб, які ще не написали заяву на отримання грошової допомоги 2000 грн і 3000 грн на дитину та осіб з інвалідністю, необхідно до 30 квітня з’явитися за адресою  м. Монастирище, вул. Грушевського, 4 (колишня приймальня управління соціального захисту) або звернутися до діловодів у населених пунктах громади, для написання відповідної заяви.

При собі необхідно мати наступні документи;

довідку внутрішньо переміщеної особи;

для дорослих: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код;

для дітей до 14 років: свідоцтво про народження, ідентифікаційний код;

номер банківського рахунка для виплати допомоги (за стандартом IBAN).

Принагідно нагадуємо, що у застосунку  «Дія» також можна оформити статус внутрішньо переміщеної особи та отримати грошову допомогу від держави.