Монастирищина втратила на війні ще одного Героя-захисника

Дата: 01.05.2022 18:34

Захищаючи український народ від російських загарбників  загинув мешканець нашої громади – Борейко Юрій Петрович.

Народився Юрій Петрович 1 травня 1968 року  в селі Сарни. В дитинстві переїхав у село Петрівку (Хейлове).

Навчався в Леськівській загальноосвітній школі. Потім вступив до Буцького професійно-технічного училища.

Проходив військову строкову службу з 1986 по 1988 роки.

Працював трактористом, фуражиром у колгоспі.  Деякий час проживав та працював у Києві.

Потім повернувся до рідного села.

Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі  став на захист України.

Загинув 29 квітня під час виконання бойового завдання.

Відважний, сміливий, протистояв ворогу на полі бою до останнього подиху. Юрій був відкритим, щирим, добрим. Він, не вагаючись, віддав найцінніше – своє життя. За свій народ! За свою країну!

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!