Монастирищенський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав автомобіль

Дата: 03.05.2022 14:05

Сьогодні  міський голова Олександр Тищенко передав ключі від нового автомобіля директору  Центру первинної медико-санітарної допомоги Людмилі Редванській.

Автомобіль «SUZUKI»  був придбаний  Департаментом будівництва облдержадміністрації за рахунок співфінансування коштів на розвиток медицини у сільській місцевості (Державний бюджет)  та   коштів з місцевого бюджету у розмірі 50 тис.грн.

Рішення про спів фінансування було прийняте на сесії міської ради в червні 2021 року.

Висловлюємо вдячність Президенту України, Кабінету Міністрів України, Черкаській обласній військовій адміністрації за те, що незважаючи на складні часи, які переживає наша держава, підтримуєте розвиток сільської медицини.

Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини.

З сучасним та новим автомобілем лікарі зможуть за будь-яких обставин дістатися до пацієнтів та надати необхідну допомогу .