День пам'яті та примирення!

Дата: 08.05.2022 08:10

Шановні монастирищани!

8 травня Україна разом з усім цивілізованим світом вшановує пам’ять мільйонів жертв Другої світової війни.

Менше, ніж за 70 років після її закінчення російська федерація, вторгнувшись в Україну, знову розв’язала війну на теренах Європи.

Наразі між росією та Україною існує цивілізаційний розлам: ми кажемо «Ніколи знову!», вони – «Можем повторить!», ми цінуємо кожне життя військовослужбовця і мирного жителя України, вони ж роблять із наших громадян  «живі щити» і використовують своїх як гарматне м’ясо…

Це означає, що уроки найкривавішої трагедії ХХ сторіччя не засвоєні, а ми маємо й надалі боротися за свою незалежність.

Пам’ятаючи і шануючи подвиг наших предків, які перемогли нацизм, свято оберігаючи спогади про війну, яка зачепила кожну українську родину,

нам знов доводиться відстоювати нашу свободу, територіальну цілісність, право самостійно вирішувати свою долю.

Сьогодні усі ми хочемо, щоб в Україні якнайскоріше відновився мир, щоб наша рідна земля ніколи не зазнавала жахів війни. Ми прагнемо будувати демократичну і процвітаючу державу, в якій людина, її життя і здоров’я, права і свободи дійсно визнаватимуться найвищою цінністю.

Бажаємо доброго здоров’я і перемог нинішнім захисникам Вітчизни! Вічна пам'ять полеглим на рідній землі!

Пам’ятаємо!

Перемагаємо!