На Монастирищині попрощалися з Героєм, який віддав життя за Україну

Дата: 08.05.2022 18:12

Сьогодні  Монастирищина  прощалася зі своїм славним Героєм-земляком Олександром Мокринчуком, який загинув 2 травня віддавши своє молоде життя в боях за рідну Україну, її цілісність і незалежність, за честь і гідність свого народу.
Йому було лише 31 рік, коли в одному із запеклих боїв він, як і багато інших наших мужніх героїв-українців, поклав своє життя на вівтар Батьківщини.

Олександр народився 5 серпня 1990 року.

Після закінчення Половинецької школи вступив до Монастирищенського професійно-технічного училища.

Проходив військову строкову службу з 2008 по 2009 роки.

Працював електрозварювальником в ТОВ «Енергетик» та ПАТ «Монастирищенський машинобудівний завод».

Потім продовжив свій трудовий шлях оператором виробничої лінії в ТОВ «Монмас», ТОВ «Фіндлес».

Із перших днів війни Олександр  пішов  на захист нашої країни, мирного неба над її дітьми від ненависних, навіки окривавлених пазурів російського агресора.

Священний обов’язок сина — захистити матір, воїна — захистити матір-Україну.

І саме це зробив Олександр та сотні інших його побратимів. І тому на землі вони стають Героями та Ангелами на небі.

Вклоняємось до землі батькам за такого сина!

Розділяємо Ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Його ім’я навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю як взірець мужності, патріотизму, незламності.

Пам'ять про нього завжди житиме в наших серцях!

Бо - ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

СЛАВА УКРАЇНІ!