Вітаємо з Міжнародним день музеїв!

Дата: 18.05.2022 11:40

Музеї – це безцінне надбання людства, адже вони мають силу змінювати світ навколо. Вони знайомлять нас з нашим минулим і відкривають наш розум для нових ідей – двох основних кроків у побудові кращого майбутнього. Саме на музеях тримається духовність нації.

Монастирищенський краєзнавчий музей – це скарбниця нашої історичної спадщини, оберіг національної культури, джерело духовного збагачення. Збираючи, вивчаючи, систематизуючи та пропагуючи пам’ятки історії, відомості про видатних людей, працівники краєзнавчого музею виконують не тільки важливу пізнавальну функцію, а й займаються патріотичним вихованням підростаючого покоління. І це особливо актуально сьогодні, коли Збройні сили України та увесь український народ веде справедливу війну проти російського агресора, захищаючи незалежність Української держави.

Тож щиро вітаємо  з професійним святом незламних працівників Монастирищенського краєзнавчого музею, які у час війни зберігають культурне надбання громади! Ви тримаєте культурний фронт! Завдяки вашій самовідданій праці, дбайливо зберігається й примножується наша духовна спадщина. Успіхів вам у суспільно важливій і потрібній людям справі!

Все буде Україна!