Будуємо Європу в Україні

Дата: 21.05.2022 10:00

Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003р., «враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію», встановлено щорічно відзначати цей день у третю суботу травня.

У 2022 році день Європи випадає на 21 травня. Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі – ми зустрічаємо їх в умовах війни. Прикметно, що Україна – єдина держава, де день Європи відзначається на державному рівні.

До цієї події Монастирищенська публічна бібліотека підготувала   тематичну книжкову виставку: «Будуємо Європу в Україні», де можна ознайомитися  з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей.

В Монастирищенській бібліотеці для дітей до Дня Європи влаштовано виставку-дискусію: «Мандри країнами ЄС».

День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом ЄС. Віримо у ПЕРЕМОГУ, чекаємо в бібліотеці.

Слава Україні!