До уваги жителів Монастирищенської громади та ВПО

Дата: 24.05.2022 15:48

До КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у якості гуманітарної допомоги надійшли медикаменти. Отримати ліки можуть, як жителі Монастирищенської громади, так і внутрішньо переміщені особи.

??Доступні такі препарати: ????антибіотики, ????жарознижуючі, ????гіпотензивні, ????антигістамінні та ????препарати замісної терапії лікування щитовидної залози (еутирокс).

Детальний перелік доступних ліків можна отримати у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра.

??Як отримати ліки???

????Потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра й отримати рецепт на необхідні ліки. ????Потім в кабінеті № 40 (Монастирищенська амбулаторія ЗПСМ) отримати препарат.

????Внутрішньо переміщені особи для отримання рецепта можуть звернутися до будь-кого з лікарів Центру.