Адміністрація КП «МВУЖКГ» звертається до споживачів

Дата: 26.05.2022 17:53

Адміністрації КП «МВУЖКГ» звертається до вас з проханням щодо своєчасної сплати за комунальні послуги (водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів).

У цей складний час для всієї країни комунальне підприємство продовжує працювати: своєчасно подають воду, вивозять тверді побутові відходи, здійснюють водовідведення. Тим самим підприємство забезпечує роботу закладів та інших підприємств, створює належні умови життєдіяльності для населення громади.

Але водночас комунальне підприємство потребує вашої підтримки. Без своєчасної оплати за комунальні послуги підприємство не зможе сплачувати за спожиту електроенергію, придбати паливо для техніки, яке нині в дефіциті, виплачувати заробітну плату своїм працівникам. А це може призвести до перебоїв у надані комунальних послуг.

??ЗВЕРНІТЬ УВАГУ?? У разі не сплати за надані послуги, буде зменшено ліміт електропостачання для Монастирищенського ВУЖКГ і підприємство буде змушене здійснювати водопостачання за графіком????

Шановні споживачі ВУЖКГ! Просимо продовжити сплачувати за надані послуги комунальному підприємству для можливості надійного та безперебійного забезпечення ваших осель, підприємств та закладів громади водою, а також підтримки прилеглих до міста населених пунктів у належному санітарному стані.

Просимо вас вчасно розраховуватись за житлово-комунальні послуги та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

??Рахунки Монастирищенського ВУЖКГ по яких можливо проводити оплату за отримані послуги:

1. IBAN UA073052990000026003021604883 ЧРГУ ПАТ КБ «Приватбанк» м.Черкаси

2. IBAN UA063545070000026002340141093 ОУАТ Ощадбанк.

Код ЄДРПОУ 03357091

Номера телефонів абонентського відділу Монастирищенського ВУЖКГ за якими приймаються покази засобів обліку води та уточнення по рахунку: ??097-558-54-25; ??067-408-20-41; ??097-713-47-03; ??097-713-47-03 – Viber (тільки для передачі показів лічильника).

Висловлюємо подяку споживачам, які справно проводять оплату, ваша фінансова підтримка на даний час надає нам можливість продовжувати працювати.

Дякуємо за розуміння!

Адміністрація КП «Монастирищенське ВУЖКГ».