У громаді облаштовують житло для переселенців

Дата: 26.05.2022 17:56

З початком українсько-російської війни Монастирищенська громада прихистила тисячі людей, які, тікаючи від війни, шукали де зупинитися. Хтось був тут транзитом, а хтось втратив житло й уже немає куди повертатися, тому залишається на Монастирищині. Саме тому міський голова Олександр Тищенко прийняв рішення та надав відповідні доручення щодо організації місця постійного проживання внутрішньо переміщених осіб.

?Для облаштування приміщення та створення комфортних умов проживання ВПО міська рада шукала партнерів та зверталася до різних організацій та благодійних фондів. На звернення відгукнувся черкаський правозахисник Тарас Щербатюк, який опікується ВПО разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез».

?У рамках співпраці було отримано побутову техніку – бойлери, пральні машинки, електроплити та мікрохвильові печі.

?Щиро дякуємо нашим партнерам та усім, хто не залишився осторонь й відгукнувся на звернення про допомогу. Адже підтримати, допомогти, забезпечити нормальне проживання усім тим, хто постраждав від війни – наша спільна справа.

????????Кожен на своєму місці наближає Перемогу????????