Провели в останню путь Героя

Дата: 27.05.2022 15:11

Монастирищенська громада у жалобі… Сьогодні, 27 травня, жителі села Леськове провели в останню путь свого Героя-захисника Троценка В’ячеслава Олександровича, який загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

В’ячеслав народився 14 липня 1988 року в с. Леськове. Тут же закінчив загальноосвітню школу. Потім навчався в Білоцерківському державному аграрному університету. Як і усі юнаки проходив строкову військову службу. Жив та працював у м. Біла Церква Київської області.

В’ячеслав жив звичайним мирним життям, як і мільйони інших українців. Та коли армія ворога віроломно переступила кордон України, коли на українські міста почали падати російські бомби, він без вагання став на захист Батьківщини. Розуміння того, що саме від нього залежить майбутнє рідної землі, покликало його до бою, з якого Герою не судилося повернутися.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Немає прощення російській федерації за горе, яке вона принесла, ступаючи своїм терористичним чоботом нашою землею.

Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу!

Щира вдячність батькам Героя за те, що виховали Патріота й справжнього Захисника України!

Схиляємо свої голови в пошані перед пам’яттю бійця!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Слава Україні????????

Героям слава????????