Діти – наше майбутнє і наша надія!!!
Діти з’являються на світ, щоб зробити його кращим. І нас, дорослих, – щасливими! Сьогодні мільйони українців докладають неймовірних зусиль, щоб українські діти почувалися у безпеці, а їхнє майбутнє було квітучим, радісним та спокійним.
У Міжнародний день захисту дітей, до дитячого будинку сімейного типу Жанни та Олександра Сомових, які тікаючи від війни, знайшла прихисток у Монастирищі – завітала начальник служби у справах дітей Людмила Редька разом з заступником начальника СПД№1 ВП№1 Уманського РУП Сергієм Сабадином і прокурором Монастирищенського відділу Уманської окружної прокуратури Олегом Семерунем. У дружній, приємній атмосфері гості привітати дітей та батьків зі святом і потішили дітлахів цікавими та корисними подарунками й солодощами.
Неймовірно приємно було бачити, як радіють та щиро посміхаються дітки. Їхні посмішки, як теплі промінчики сонця вселяють віру та окреляють. Все буде Україна!