Про обов’язки й права, дітям радість та знання

Дата: 01.06.2022 16:24

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

До Міжнародного дня захисту дітей в Монастирищенській бібліотеці для дітей проведена правова подорож: «Про обов’язки й права, дітям радість та знання», влаштована виставка-експозиція: «Наше літо книгами зігріто» та полички для читання влітку (програмова, додаткова та рекомендована література) для всіх категорій дітей .

Бібліотекар  oзнайомила дітей з сучасними книгами книгозбірні.

Відео-презентацію пропонуємо переглянути за посиланням: https://monastyryshche.blogspot.com/2022/06/blog-post.html#more

Завітайте  до дитячої  бібліотеки та оберіть свою книгу!

Колектив бібліотеки вітає всіх дітей зі святом, бажаємо нашим дітям міцного здоров’я, миру, усмішки в очах, сонечка ясного, неба блакитного та долі прекрасної.