Перемога наших юних футболістів!

Дата: 02.06.2022 09:24

1 червня на території Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей!

Святкування розпочалось зі Святкового концерту-відкриття «Чарівний світ дитинства» (за участі виконавців і колективів КЗ «Жашківський МБК» та КЗ «Мистецька школа);.

Під час проведення святкування на різних локаціях одночасно відбувалися

- майстер-класи з виготовлення патріотичних сувенірів;

- патріотичне караоке «Хай живе Україна»;

- змагання з перетягування канату «Канат за Мир»;

- дитячий шаховий турнір;

- змагання з техніки пішохідного туризму;

- спортивна естафета «Веселі старти»;

- малюнок на асфальті «Діти за мир»;

- настільний теніс;

- турнір дитячого футболу вихованців 2013-2014 р.н.

У турнірі з футболу взяли  участь 3 команди: ДЮКФП «Жашківської громади» м. Жашків, спортивна школа ФК «Любомир», смт. Ставище та «ДЮСШ-Авангард» м. Монастирище.

За підсумками змагань наші юні футболісти здобули перемогу у жашківських однолітків з рахунком 2-0 та зіграли у нічию 0-0 з командою «Любомир» та посіли перше місце.

Примітно те, що за нашу команду виступала юна футболістка Випхана Лідія, одна дівчинка на три команди.

Вітаємо наших спортсменів  і бажаємо впевнених та яскравих перемог на наступних змаганнях!