Останній дзвоник у Монастирищенській громаді

Дата: 03.06.2022 08:28

Попри виклики, які постали перед країною й обумовили непростий 2021-2022 навчальний рік, сьогодні свято, свято останнього дзвоника для близько трьох тисяч учнів Монастирищенської громади!

Цьогоріч випускниками закладів загальної середньої освіти стали 495 учнів 9 та 11 класів.

Свідоцтва про повну загальну освіту отримали 178 учнів, про базову освіту – 317.

Варто відзначити, що попередньо 18 одинадцятокласників є претендентами на отримання золотих (16) та срібних (2) медалей.

Окрім того, 320 дітей закінчили початкову школу.

Тож попри війну – постійні сирени та неймовірний стрес, діти старанно навчалися. Вони разом з учителями міцно тримали свій освітній фронт. Адже їхні знання – це вагомий внесок, у світле майбутнє Батьківщини!

Вітаємо всіх із завершенням навчального року. Зичимо мирного неба, здійснення найзаповітніших мрій та процвітаючого майбуття у вільній Україні!