Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 07.06.2022 17:30
Кількість переглядів: 144

7 червня 2022 року:

? під керівництвом міського голови Олександра Тищенка відбулася нарада щодо завершення ремонтних робіт ЦНАПу. Зокрема, було переглянуто проектно-кошторисну документацію, розглянуто шляхи фінансування та підбито підсумки І етапу реалізації проекту. Усі внутрішні роботи у приміщенні уже виконані – на черзі зовнішні оздоблювальні роботи.

? організовано участь закладів загальної середньої освіти нашої громади в обласному конкурсі на кращу вправу з інтеграції медіа грамотності «Не гугли, а фільтруй!». За підсумками конкурсу маємо ІІІ місце. Дипломом ІІІ ступеня нагороджено заступника директора опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Щербатюк Лілію Михайлівну.

? команда учнів Монастирищенської громади готується до участі в підсумковому етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика. До складу команди зараховано переможців шкільного, міського та обласного турів конкурсу: ученицю ОЗ «Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Крук Софію , учня ОЗ ЗСО «Монастирищенська школа І-ІІІ ст.№ 2» Свердлика Арсена, учня ОЗ ЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №5» Щербака Богдана.

? у Попуднянській філії ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2» проведено ремонтні роботи по заміні шиферу на даху приміщення школи (2 листи) та котельні (5 листів) та замінено частину криничних кілець у шкільному колодязі.

? працівники КЗ «Територіальний центр» відвідали сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах в смт. Цибулів та с.Аврамівка. Перевірено умови, в яких проживають діти, наявність продуктів харчування в родинах та одягу відповідно до сезону, як батьки стежать за станом здоров’я дітей. З батьками було проведено роботу, спрямовану на створення відповідального ставлення до виконання ними обов’язків по догляду, вихованню та розвитку дітей, формування навичок безконфліктного спілкування, роз’яснено про важливість ведення здорового способу життя, недопущення вчинення домашнього насильства


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора