На Монастирищині завершилась посівна

Дата: 13.06.2022 10:40

Цьогорічна посівна, напевно, найскладніша за всю незалежність нашої країни. Вперше аграрії громади працювали в умовах війни. Але в поле виходили і вдень, і вночі. І зробили все, що планували.

Незважаючи на непрості умови, враховуючи дефіцит палива в країні та проблеми із логістикою, монастирищенські хлібороби засіяли 100% від запланованої площі посіву. Із них: 43 % соняшника, 24 % кукурудзи, 16 % пшениці, 8% ріпаку, 4 % ячменю, 4% сої, 0,4 % гороху, 0,3 %, цукрового буряку, 0,1% гречки та 0,1% проса. Також посаджено капусту та столовий буряк.

Аграрії тримають продовольчий фронт і вже за місяць розпочнуть жнива. Це дає нам впевненість у завтрашньому дні. Адже продовольча безпека в умовах війни – важливий фактор на шляху до Перемоги. Дякуємо всім аграріям, що, попри небезпеку, зробили все, що могли, щоб Монастирищина була з хлібом!