Оголошуємо флешмоб до Дня Батька!

Дата: 13.06.2022 14:10

Дорогі друзі!

Вже цієї неділі, 19 червня, наша Незламна Україна відзначатиме День Батька. Безжальна війна забрала у багатьох дітей можливість обіймати свого тата, який чи пішов воювати, чи лікувати, чи волонтерити, чи для інших дуже важливих і потрібних справ! Але думками, душею він завжди поряд!

Запрошуємо всіх до участі в онлайн флешмобі «Мій тато – мій супергерой». Наповніть стрічки соцмереж привітаннями та побажаннями. Публікуйте вірші, малюнки, пісні чи просто фото з чуттєвим підписом для найрідніших татусів. І не забудьте додати хештег: #МійТатоМійСуперГерой_МонастирищенськаТГ_ДеньБатька.

Щиро бажаємо кожній дитині дочекатися свого тата живим і неушкодженим, адже це так важливо знати, що в цьому світі є такий відважний і сміливий Герой, який ніколи не дасть в образу, і звуть його «ТАТО».