Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 14.06.2022 17:03

14 червня 2022 року:

• фахівці відділення соціальної роботи КЗ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради продовжують надавати кваліфіковану та своєчасну допомогу мешканцям  Монастирищенської громади  та внутрішньо перемішеним сім’ям /особам. Так, протягом першої половини червня  2022 року було надано допомогу  96  отримувачам соціальних послуг, а саме: гуманітарну допомогу (продукти харчування, одяг), консультації, інформування з юридичних питань тощо. Якщо ви опинились в складних життєвих обставинах та потребуєте швидкої кваліфікованої допомоги ми чекаємо на Вас за адресою    вул..Соборна, 121. Телефон для довідок :  0965941441
  •                 управлінням освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської  ради спільно з міською     організацією Профспілки проведено підсумкову онлайн - конференцію  «Благодійний Марафон добрих справ». В конференції взяли участь  директор обласного  Будинку Вчителя Світлана Федорівна Панченко,  керівники освітніх закладів, голови первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти. Учасники обмінялись досвідом волонтерської роботи та новими  ініціативами  в підтримці Збройних Сил України.Працівниками управління освіти закладів освіти продовжується об’їзд  з метою перевірки  створення  безпечних умов для учасників освітнього процесу в наступному навчальному році.
  • Щодня пункт  видачі допомоги надає гуманітарну підтримку (ЦКД) сім’ям переселенців з інших регіонів України. Усім, хто потребує, видають речі першої необхідності: їжу, одяг, взуття, білизну, подушки, ковдри, засоби гігієни.  Сьогодні отримали  гуманітарну допомогу 25 сімей.

_________________________________________________________________________________________________

Тримаємося і працюємо!

Віримо у Збройні Сили України, в Перемогу!

Все є і буде Україна!