Книга друг – Батько наставник
День батька святкують на честь всіх татусів. В Україні та ще в багатьох країнах світу відзначають щороку у третю неділю червня.
Цього року воно особливо щемливе для України, адже багато наших татусів боронять своїх діток і нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках, щохвилини ризикуючи власним життям.
З нагоди відзначення Дня Батька в Монастирищенській бібліотеці для дітей влаштовано книжкову виставку-вітання: "Книга друг - Батько наставник". Література представлена на виставці розповідає читачам про найріднішу і найважливішу для кожної родини людину-тата.
Вітаємо наших найкращих у світі татусів зі святом! Ви наша надія та опора!
Нехай кожна дитина дочекається свого тата! Україна переможе!
Чекаємо на вас в бібліотеці!! Книга могутня зброя! Озброюйтесь!