Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО НАДАВАТИ НОМЕР ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО КОДУ?

Дата: 24.06.2022 09:49
Кількість переглядів: 216

Фото без опису

Останнім часом до нас побільшало звернень стурбованих споживачів, які цікавляться, навіщо працівники ПАТ «Черкасиобленерго» і ТОВ «Черкасиенергозбут» збирають персональні дані.
 

Інформуємо, що це відбувається на вимогу чинного законодавства.

Справа в тому, що наразі Україна готується до запуску єдиної енергетичної бази даних – інформаційно-комунікаційної платформи Датахаб, за допомогою якої відбуватиметься інформаційний обмін даними комерційного обліку. 

Для забезпечення правильного відображення даних по кожному споживачу електричної енергії до Датахабу обов’язково має бути занесена додаткова інформація, зокрема, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також серія і номер паспорта особи, з якою укладено відповідний договір.

Такі дані постачальники та оператори системи розподілу мають завантажити до платформи Датахаб до 15 серпня 2022 року. 

Отже, просимо наших споживачів із розумінням поставитись до такого збору даних, оскільки без них після запуску інформаційної платформи ідентифікація споживачів може бути ускладненою, або виникатимуть помилки при завантажені даних.

Звісно, нашим споживачам слід бути обачними і не розголошувати свої персональні дані підозрілим особам. Тому перед тим, як надавати дані третій особі, обов’язково переконайтеся у тому, що це працівник ТОВ «Черкасиенергозбут» чи ПАТ «Черкасиобленерго».

Як це зробити?

Просто попросіть працівника показати своє службове посвідчення – наші працівники завжди повинні мати його з собою при виконанні службових обов’язків. На посвідченні вказана детальна інформація щодо місця роботи, посади та прізвища, ім’я, по батькові працівника.

А якщо і після цього у Вас залишилися сумніви щодо особи, яка збирає персональні дані, то Ви завжди можете перетелефонувати до підрозділу, де працює даний працівник, і переконатися в тому, що він дійсно отримав таке завдання від свого керівництва. Інформація про телефони ТОВ «Черкасиенергозбут», за якими можна отримати інформацію про працівника, міститься у верхній частині рахунку до оплати за спожиту електроенергію (другий зверху рядок), а про номери телефонів  ПАТ «Черкасиобленерго» - у нижній частині квитанції (в останньому рядку рахунку).

Тож, будьте обачні і завчасно дякуємо Вам за допомогу у формуванні повної та правильної бази даних споживачів!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора