Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 24.06.2022 15:51

24  червня 2022 року:

• працівниками сектору «Монастирищенське бюро правової допомоги» спільно з  КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради проведено робочу зустріч-круглий стіл на тему: «Права біженців та осіб, які потребують додаткового та соціального захисту». По завершенню  заходу» розповсюджено буклети системи БПД щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги та узгоджено подальшу співпрацю у наданні правової та соціальної допомоги особам, котрі належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.
  • з метою своєчасного реагування на  поширення  гострої вірусної хвороби, спричиненою коронавірусною інфекцією CОVID-19 станом на   08:00  24.06.2022р.  зареєстровано   4825 хворих ( в 2022р.-   1314),  одужало –  4734, хворіє- 1, померло –  90 5. В період з   17.06 по 24.06. 2022 року: захворілих на COVID-19 –  1 особа.
  • у пункті видачі гуманітарної допомоги (ЦКД) продовжують допомагати внутрішньо переміщеним особам. Сьогодні до пункту звернулися й отримали допомогу 43 сімї.  Дякуємо усім і кожному, хто допомагає за підтримку і розуміння.

_________________________________________________________________________________________________

Тримаємося і працюємо!

Віримо у Збройні Сили України, в Перемогу!

Все є і буде Україна!