Монастирищенська громада отримала гуманітарну допомогу

Дата: 27.06.2022 16:39

Минулого тижня Монастирищенська громада отримала гуманітарну допомогу від Уманської районної військової адміністрації для внутрішньопереміщених осіб, які проживають на території громади. Допомога надійшла у вигляді кукурудзяних міні-хлібців.

Так нещодавно Уманська районна військова адміністрація за підтримки Черкаської обласної військової адміністрації та Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОВА завдяки американській Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка залучає українські малі та середні підприємства до ініціативи, що спрямована на підтримку виробників продукції харчування, отримала черговий вантаж гуманітарної допомоги у вигляді кукурудзяних міні-хлібців з прованськими травами від регіонального виробника – ТОВ «Дінатекс Альфа» (торгова марка EKI-NEKI). Отримані продукти харчування Уманська РВА передала територіальним громадам району, в тому числі і Монастирищенській.

Дякуємо Уманській РВА за підтримку, адже допомога українцям, які постраждали внаслідок війни – це наша спільна мета.

Все буде Україна!