Зорганізована виставка квітів для підопічних територіального центру

Дата: 27.06.2022 16:44

Напередодні Дня Конституції України комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування населення» та Монастирищенською організацією Всеукраїнської організації інвалідів "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ" була зорганізована виставка квітів для підопічних територіального центру та всіх небайдужих до краси природи.

Виставка потішила своєю красою, різнобарв’ям, бо кожен вклав в поробки і композиції частину своєї душі. Неймовірні за своєю красою та оригінальністю композиції з квітів прикрасили приміщення центру реабілітації та допомоги , подарувавши всім гарний настрій.

Цікавими були не лише композиції з живих квітів, але й їх тематичні поетичні назви: «Наша громада», «Батьківська любов», «Кохання», « Діти - квіти України», «Наша Перемога» тощо.

Виставку квітів відвідали начальник відділу соціальної політики та охорони здоров'я Катерина Скригун, директор КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування населення» Сергій Шолудько та поспілкувались з її учасниками.