Конституція України: вимір історії та часу

Дата: 28.06.2022 16:35

Як у кожній сім'ї існують певні традиції, правила і норми поведінки, так і в кожній державі є багато правил, за якими живуть люди. Ці правила називаються законом. Всі існуючі в країні закони підпорядковуються Конституції, тому що Конституція - це Основний Закон держави. 28 червня - День Конституції України, всенародне свято єднання й загальної відповідальності за сьогодення і майбутнє України. В Монастирищенській бібліотеці для дітей оформлена книжкова виставка-присвята: "Конституція України: вимір історії та часу", яка присвячена Дню Конституції України. Книги представлені на виставці знайомлять читачів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України. Також для відвідувачів бібліотеки проведено правовий репортаж: "Конституція - фундамент демократії країни".  Бібліотекар розповіла дітям про Основний Закон України, який фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством.