Монастирищани продовжують відправляти допомогу нашим військовим

Дата: 01.07.2022 12:00

Жителі Монастирищенської громади не сидять склавши руки у час, коли Україна вчергове виборює свою незалежність.

Нещодавно, під час благодійного концерту, який пройшов на Монастирищині, небайдужі жителі громади зібрали на потреби Збройних Сил України близько 6000 гривень.

На зібрані кошти для наших воїнів придбали плівки поліетиленові, бочку для душа, лопати, утеплювач на бліндажі, фарбу, мотузки, мішки, цвяхи, саморізи тощо.

Все необхідне сьогодні відправлено на передову до наших захисників.

Також напередодні на передову поїхала автівка, яку волонтери вщент загрузили продуктами, медикаментами, засобами особистої гігієни та іншими, вкрай необхідними для бійців речами. У вантажах, які відправляються, залишалися «привіти» для наших захисників у вигляді малюнків або оберегів, виготовлених власноруч дітьми з нашої громади.

Наша юна волонтерка Карінка Домачук, що збирала кошти, продаючи свої вироби, передала на потреби наших захисників 100 шт. одноразового душу ESTEM. Закупівля корисних речей для наших воїнів продовжується.

Разом переживемо всі труднощі. Дякуємо всім, хто долучився до збору і відправки допомоги: волонтерам, підприємцям, жителям громади!

Віримо у Збройні Сили України, в Перемогу!