Автомобілі для «Монастирищенської багатопрофільної лікарні»

Дата: 01.07.2022 18:45

Протягом тривалого часу міський голова Олександр Тищенко неодноразово звертався до Черкаської обласної ради з проханням допомогти в оновленні автопарку Монастирищенської багатопрофільної лікарні. Автопарк лікарні суттєво застарів, а насправді автомобіль для транспортування пацієнтів був лише 1, 1976 року випуску і це дуже впливало на якість перевезення пацієнтів до районної чи обласної лікарень на додаткові обстеження, адже іноді хвилини рятують життя. Тож, 17 червня на черговому засіданні сесії Черкаської обласної ради, депутатами було підтримано звернення Олександра Тищенка від 13 січня поточного року та прийнято рішення про передачу двох автомобілів швидкої допомоги для КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» і сьогодні міський голова передав директору КНП Наталії Мороз 2 автомобілі.

Щиро дякуємо за ініціативу народному депутату України Артему Нагаєвському, за підтримку голові Черкаської обласної ради Анатолію Підгорному, заступнику голови Черкаської обласної ради Михайлу Мушієку, першому заступнику міського голови Черкас Сергію Тищенку. Особлива вдячність директору Черкаського обласного центру екстренної медичної допомоги Ігорю Фесуну за розуміння того, що крім розвитку Швидкої (екстренної) медичноі допомоги необхідно також дбати про розвиток вторинної ланки медичної допомоги. Продовжуємо активно працювати та сприяти розвитку медицини на Монастирищині!

В єдності задля Перемоги!