Роботи з літнього благоустрою тривають в усіх населених пунктах Монастирищенської громади

Дата: 04.07.2022 13:00

Зокрема, у селі Хейлове помічником міського голови Наталією Шуст були зорганізовані роботи зі скошування трави. Так підсобні робітники об’єднавши свої зусилля скосили траву навколо адмінбудівлі, будинку культури, пам’ятного знаку та біля узбіччя дороги при виїзді з вул. Т. Шевченка. А також пропололи та просапали клумби та інше.

Щоденно підсобні робітники та група з благоустрою активно працюють, щоб наша громада була комфортна та доглянута.

Закликаємо і вас, шановні жителі Монастирищенської громади долучитися до скошування трави на своїх земельних ділянках, біля дворів і на прилеглих до них територіях (земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці). Також звертаємося й до керівників підприємств та установ з проханням забезпечувати своєчасне скошування трави, бур’янів на прилеглих і закріплених територіях ваших підприємств, установ та організацій та підтримувати їх належний санітарний та естетичний стан.

Громада – це кожен житель! Працюємо разом задля майбутнього своєї країни!