#Подаруй_тепло_солдату

Дата: 06.07.2022 10:30

З метою підняття бойового й патріотичного духу та моральної підтримки наших військових, Монастирищенська міська рада оголошує безстрокову акцію «Подаруй тепло солдату».

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Монастирищенської громади незалежно від віку написати листа військовим з теплими та зворушливими словами підтримки за їх мужність і героїзм, сміливість та відвагу, з побажаннями швидшої Перемоги та повернення до рідних домівок.

Ваші листи – це теж боротьба з окупантом! Адже вони мотивують і вселяють віру, піднімають бойовий дух і змушують посміхнутись, зцілюють і зігрівають, підтримують і оберігають наших захисників.

Листи можуть бути прикрашені малюнками, поетичними словами.

Нас об’єднує правда, любов до Бога, до людей, до Батьківщини, прагнення Перемоги й Миру!

З вірою в  Перемогу! З любов’ю  до Захисників!

Написані власноруч листи прохання приносити з 8:00 до 18:00 з понеділка до п’ятниці за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, 121 (приміщення міської ради №2 – колишньої райдержадміністрації).

Щочетверга листи передаватимуться воїнам.