З нагоди святкування Івана Купала, у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Лукашівка для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями

Дата: 06.07.2022 15:00

Сьогодні, з нагоди святкування Івана Купала, у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Лукашівка для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями відбувся святковий концерт за участі працівників КЗ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради, завідуючої бібліотекою Цибулівського філіалу Монастирищенської публічної бібліотеки та аматорів Цибулівського СБК.

Для підопічних виконали традиційні народні пісні, нагадали про звичаї та народні повір’я, пов’язані з цим святом, провели виставку-презентацію книг, приготували смаколики. Були і обрядове дерево на Купала й запальні танці. На святі панувала доброзичлива атмосфера, яка вкотре доводила, що люди пенсійного віку – активні та творчі.

Такі свята сприяють збереженню національних традицій та зміцненню зв’язків між поколіннями.