Висловлюємо щиру вдячність народному депутату України Сергію Рудику, за сприяння в виділенні коштів держбюджету на придбання спортивного майданчика для ДЮСШ

Дата: 12.07.2022 09:30

Наприкінці 2021 року урядом було схвалено третій транш субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, зокрема Монастирищенської громади.

Так за рахунок субвенції в минулому році був придбаний спортивний майданчик для Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи (Монастирищенська ДЮСШ). А нещодавно майданчик встановили на території ДЮСШ.

Тож монастирищенські діти і дорослі отримали ще одну локацію, де можна цікаво та з користю для власного здоров’я провести час, займаючись улюбленими спортивними вправами.

Висловлюємо щиру вдячність народному депутату України Сергію Рудику (Serhiy Rudyk), за сприяння в виділенні коштів держбюджету на придбання спортивного майданчика для ДЮСШ. Сподіваємося на подальшу співпрацю на благо розвитку Монастирищенської громади. Разом ми сильні!