Вже цього четверга перші листи-обереги відлетять до наших відважних, нескорених Захисників

Дата: 12.07.2022 15:53

Діти Монастирищини з усією наявною їм любов’ю та теплотою, вкладаючи свої мрії, надії та віру, пишуть листи Героям.

Нехай ці листи стануть бронею наших Лицарів, нехай дарують їм витримки та сили боронити рідну землю. Нехай ці клаптики паперу зі щирими побажаннями захищають сміливих Воїнів, адже сотні маленьких монастирищан чекають на своїх Героїв, щоб міцно обійняти та подякувати!

Долучайтеся і ви до безстрокової акції «Подаруй тепло солдату» – підтримайте наших Воїнів теплими словами!

Написані власноруч листи прохання приносити з 8:00 до 18:00 з понеділка до п’ятниці за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, 121 (1 поверх).

Щочетверга листи передаються Захисникам!