ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ

Дата: 20.07.2022 11:06

ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕРМІНОВУ НЕОБХІДНІСТЬ  НАПОВНЕННЯ  БАЗИ СПОЖИВАЧІВ НАСТУПНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ:

• ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ необхідно  надати копії даних власника особового рахунку:

Реєстраційний номер облікової картки платника податків

Паспорт громадянина

Документи на право власності на житлове приміщення

Підписати ЗАЯВУ-ПРИЄДНАННЯ до умов договору

• ДЛЯ МАЛИХ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ (юридичних) необхідно надати копії документів:

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних споживачів,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Паспорт,громадянство особи, яка підписала договір (з зазначенням окремо належність особи до громадянства інших країн).

Реєстраційний номер облікової картки платника податків

Актуалізувати підписання ЗАЯВИ-ПРИЄДНАННЯ до умов договору

ПІДСТАВА: Запуск в Україні єдиної енергетичної бази даних - інформаційно-комунікаційної платформи Датахаб  згідно Закону України «Про ринок електричної енергії»,  Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ),  Постанови НКРЕКП №604 від 14.06.2022 року.

Монастирищенський центр обслуговування споживачів

ТОВ "Черкасиенергозбут"   вул.ІванаБогуна   буд.34,   Монастирище,  Уманського р-ну,   Черкаської обл,  19101

т. (04746) 2-68-00, моб.(067)510-54-31

monasturuschezbut@gmail.com